Nowy Postęp w Produktach Przeciwko Starzeniu Się Skóry

0 0
Read Time:3 Minute, 32 Second

Dopóki lubimy się przeglądać w lustrze, zawsze będzie jakiś nowy postęp w produktach przeciwko starzeniu się skóry w laboratoriach i na półkach sklepowych. Na ogół większość osób nie chce wyglądać na starszych, niż się to wydaje. Pragną cały czas wyglądać tak młodo, jak tylko są w stanie. Istnieje wiele sposobów na dążenie do bardziej młodzieńczej cery. Dieta, ćwiczenia, suplementy przeciwko starzeniu, produkty do pielęgnacji skóry oraz ochrona skóry przed słońcem mogą pomóc utrzymać skórę młodą. Poniżej znajdziemy listę najlepszych nowych postępów naukowych w produktach przeciwko starzeniu się skóry na ten rok.

PHA w Pielęgnacji Skóry

Jeśli należysz do miłośników pielęgnacji skóry, z pewnością lubisz produkty zawierające alfa hydroksykwasy i beta hydroksykwasy. Produkty te są bardzo popularne w pielęgnacji skóry dzięki swemu łagodnemu działaniu złuszczającemu na skórę. Odkryto właśnie nowy, delikatny składnik złuszczający, które może przebić nawet AHA i BHA. PHA – zwany również jako polihydroksykwas – jest to chemiczny eksfoliant działający podobnie do AHA. PHA stworzono po to, aby bardziej nadawały się do skóry bardzo wrażliwej, która źle znosi mocniejsze składniki złuszczające.

Cholesterol w Kremie Nawilżającym

Może Cię to zszokować, ale cholesterol świetnie działa na Twoją skórę. Cholesterol w formie kremu nawilżającego jest wysoce skuteczny dla każdego, kto pragnie doświadczyć prawdziwie pozytywnych efektów na swej skórze, kiedy ich produkcja kolagenu znacznie spada. Cholesterol w kremie nawilżającym może pomóc Ci utrzymać komórki skóry bliżej siebie. Cholesterol w kremie nawilżającym jest również dobry w połączeniu z dietą bogatą w kwasy tłuszczowe i ceramidy.

Przyjmuj Regularnie Suplementy do Pielęgnacji Skóry lub Przeciw Starzeniu

Regularne przyjmowanie suplementów do pielęgnacji skóry może Ci pomóc znacząco poprawić stan swej skóry. Zaobserwowano, iż osoby przyjmujące suplementy do pielęgnacji skóry lub przeciw starzeniu zawierające peptydy mają dużo lepszą skórę niż osoby nie przyjmujące suplementów z peptydami. Peptydy są świetne na usuwanie kurzych łapek i worków pod oczami. Peptydy stanowią czasem składnik produktów do pielęgnacji skóry, lecz teraz znajdują się również w produktach przyjmowanych wewnętrznie na zewnętrzną poprawę skóry. Potrzebna Ci jest mieszanka wewnętrznych i zewnętrznych dawek peptydów, aby stosowanie peptydów przeciwko starzeniu miało wpływ na ogólny stan zdrowia Twojej skóry.

Używaj Kombinacji Produktów

Kombinacja produktów może być lepsza dla Twej skóry niż stosowanie wyłącznie jednego środka czyszczącego i kremu nawilżającego. Jeśli masz skórę mieszaną, może warto nakładać dwa różne kremy nawilżające o różnych przeznaczeniach na obszary skóry, które ich potrzebują. Przykładowo, jeśli masz suchą skórę w niektórych miejscach i skórę tłustą w innych, najlepiej stosować nawadniający krem nawilżający w miejsach suchych i krem nawilżający do skóry tłustej na obszary tłuste. Jeśli masz miejsca na skórze, które się bardziej starzeją, oraz miejsca tłuste, należy stosować produkt przeciwko starzeniu w miejscach wykazujących więcej oznak starzenia oraz produkt do skóry tłustej w przetłuszczonych miejscach na twarzy. Stosowanie produktów według różnych potrzeb na różne obszary twarzy to względnie nowa metoda pielęgnacji skóry. Wypróbuj ją, a zobaczysz prawdziwe rezultaty na całej swej twarzy.

Olejek do Opalania na Wiele Dni

Słońce jest wrogiem osób pragnących zachować młodo wyglądającą skórę ze względu na szkodliwe promienie UV powodujące uszkodzenia skóry, które prowadzą do zmarszczek. Wiele osób, które się opalają lub chodzą do solarium, cierpi na przedwczesne uszkodzenia skóry, przez które wyglądają znacznie starzej. Stosowanie nowoczesnych olejków do opalania daje Ci lepszą ochronę przed słońcem, niż wcześniejsze olejki. Szukaj produktów do pielęgnacji skóry zawierających SPF. Chronią one przed słońcem, a do tego przeciwdziałają starzeniu.


Nowa Technologia Opracowana do Lepszego Wykorzystywania Antyoksydantów

Antyoksydanty to niezrównany składnik produktów przeciwko starzeniu skóry w kwestii skuteczności. Antyoksydanty pomagają zwalczać wolne rodniki. Wolne rodniki w skórze prowadzą do zaburzenia produkcji kolagenu. Współczesna nauka pozwoliła uczonym odkryć sposób na jeszcze lepsze niż do tej pory działanie antyoksydantów w dbaniu o młody i świeży wygląd skóry. Postępy naukowe w badaniu roślin umożliwiły wydobycie antyoksydantów obecnych w roślinach w ich najczystszej, najnaturalniejszej formie. Ten typ antyoksydantów jest dużo lepszy dla skóry, niż antyoksydanty pozyskiwane dawnymi metodami. Czystsze antyoksydanty w produktach przeciwko starzeniu skóry stanowią przyszłość walki ze starzeniem. Dzięki postępom w badaniu roślin prawdopodobnym jest, iż antyoksydanty jeszcze bardziej wyewoluują. Antyoksydanty w produktach do pielęgnacji skóry zwykle pochodzą z soi i jagód. Antyoksydanty sojowe są w stanie poprawiać grubość skóry oraz mają możliwość poprawy produkcji kolagenu w skórze. Antyoksydanty z jagód mają działanie przeciwzapalne na skórę. Dzięki nowej technologi, antyoksydanty te można wydobywać w czystszej postaci, a następnie wzmocnić ich właściwości w laboratorium.

About Post Author

admin

Hi, There! This is Evie Mills. I am a blogger and a passionate writer. My key areas of interest are lifestyle, business, technology, and home decor. In my free time, I love listening to music and playing with my cute dog.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *